۲۶ مهر روز تربیت بدنی و ورزش

تاسیسات ساختمان به چی میگویند؟
18/10/2018
پاک فن بخار - پدیده ضربه قوچ - Water hammer
پدیده ضربه قوچ (Water hammer)
23/10/2018

26 مهرماه؛ روز تربیت بدنی و ورزش

هفته تربیت بدنی همه ساله از 26 مهر تا دوم آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش های همگانی برگزار می شود.

 

ورزش و فعالیت فیزیكی در سلامت روان نیز مؤثر است. مطالعات نشان می‏دهد كه موارد افسردگی، اضطراب و… در اثر فعالیت فیزیكی بهبود یافته و ورزش به عنوان یك عامل حمایتی در درمان بیماری روانی پذیرفته شده است.

ورزش و فعالیت جسمانی به همراه رژیم غذایی مناسب، عدم استعمال مشروبات الكلی و دخانیات و انجام مراقبت‏های دوره‏ای، در پیشگیری از بیماری‏ها و رسیدن به بالاترین سطح سلامتی و بازدهی اقتصادی و اجتماعی نقش دارند.

ورزش‏های سبك مانند پیاده‏روی، باعث مصرف انرژی شده و سهم بسیار مهمی در كنترل وزن و كاهش چربی در بدن دارد. همچنین فعالیت فیزیكی سبك و منظم از طریق تقویت كاركردهای ایمنی، باعث افزایش سطح فعالیت سیستم ایمنی در بدن شده و در پیشگیری از سرطان مؤثر می‏باشد.

شرکت صنایع پاک فن بخار تولید کننده دیگ های بخار ، آب گرم سه پاس ، روغن داغ ، منابع و مخازن تحت فشار ، تجهیزات آب و اتوکلاوهای صنعتی ۲۶ مهر روز تربیت بدنی و ورزش را به تمام ورزش کاران و ورزش دوستان گرامی تبریک عرض میکند.
شرکت صنایع پاک فن بخار بهره گیری از دانش روز سعی در تجهیز اماکن ورزشی همچون پروژه های بسیاری که انجام داده از جمله استخر – سالن ورزشی چند منظوره – پارک آبی و … برای استفاده ملت شریف ایران است و با قدرت راه خود را در این ضمینه ادامه خواهد داد.
امید است کشور عزیزمان در این عرصه روز به روز موفق تر و سربلند تر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *