بویلر روغن داغ

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. بویلر روغن داغ
  • بویلر روغن داغ برای تامین دماهای بالا (حدود 300 درجه ) درصنایع و انجام عمل گرمایش غیر مستقیم در فشارهای پایین نیاز به ساخت بویلر هایی با سیال عامل روغن که توانایی حمل دمای بالا را دارد پدید آمد که این بویلر ها را بویلر های روغن داغ میگویند.شرکت صنایع پاک فن بخار با داشتن سابقه درخشان در تولید این نوع از بویلر ها ، پروژه های  های متعددی را در صنایع مختلف نظیر پتروشیمی ، خشک کن ها و … انجام داده است.
  • تفاوت هیتر روغن داغ و بویلر آب داغ :
  • در صورتی که بویلر آب داغ بخواهد گرمایشی  برابر با دمایی که  هیتر روغن داغ تولید میکند ، تولید کند باید تحت فشار های بسیار بالایی قرارگیرد که بسیار نا ایمن و خطرناک خواهد بود و از نظر اقتصادی نیز قابل توجیه نیست. بویلر روغن داغ دمای بالا را در فشار بسیار پایین تر تامین خواهد کرد.در شکل زیر طیف حرارتی آب در فاز مایع و بخار با روغن مقایسه شده است:مقایسه طیف حرارتی روغن ، آب و بخارضمنا از نظر اقتصادی و ایمنی و مشکلات نگهداری هیتر روغن داغ برای انتقال حرارت ترجیح داده میشود.
    • هیترهای روغن داغ با ظرفیت و فشار مشخص در این شرکت تولید می شود که بر اساس استاندارد DIN . 4755 طراحی شده است و از ظرفیت 100000 تا 4000000 کیلو کالری بر ساعت در فشار کاری 10 بار با استفاده از ورق های فولادی آلیاژی 17MN4 و لوله های آتش خوار ST35-8  تولید می شود.

شماره تماس ویژه : 31444 - 081

استعلام قیمت محصولات :

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

لطفا نام خود را وارد نمایید
لطفا آدرس پست الکترونیکی خود را وارد نمایید
لطفا در صورت نیاز شماره تماس خود را وارد نمایید
لطفا موضوع مورد نظر خودتان را انتخاب نمایید
محصول مورد نیاز :
فایل ها را به اینجا بکشید
حداکثر اندازه فایل: 300 MB.
    میتونید درخواست را به صورت فایل ارسال نمایید.